Vi på Skene Järn

Ledning Stöd & Utveckling Inköp & Register Bygg Industri & Personligt skydd Butik Skene Butik Borås Butik Svenljunga & Tranemo Butik Varberg Varuförsörjning Verkstad

Ledning

Ingemar Johansson

Vice VD

0320-195 60

ingemar.johansson@skenejarn.se

Stöd & Utveckling

Peter Johansson

Ekonomichef

0320-195 11

peter.johansson@skenejarn.se

Lina Paulsén

Chef Stöd & Utveckling, HR, KMA

0320-195 70

lina.paulsen@skenejarn.se

Åsa Selin

Ekonomiassistent

0320-195 05

asa.selin@skenejarn.se

Christian Flack

IT-tekniker

0320-195 53

christian.flack@skenejarn.se

Peter Björk

IT-tekniker/Marknad

0320-195 32

peter.bjork@skenejarn.se

Inköp & Register

Jennie Sjöblom

Inköpschef

0320-77 26 02

jennie.sjoblom@skenejarn.se

Sven Örnell

Controller, Projekt & Register

0320-195 44

sven.ornell@skenejarn.se

Bygg

Fredrik Pettersson

Säljare

0320-195 54

fredrik.pettersson@skenejarn.se

Peter Eggers

Utesäljare

0320-195 41

peter.eggers@skenejarn.se

Anders Ivarsson

Innesäljare

0320-195 75

anders.ivarsson@skenejarn.se

Angelica Jakobsson

Inköp/Innesäljare

0320-195 26

angelica.jakobsson@skenejarn.se

Christian Rapp

Utesäljare

0320-195 14

christian.rapp@skenejarn.se

Jan Backlund

Innesäljare

0320-195 37

jan.backlund@skenejarn.se

Lars Grell

Innesäljare

0320-195 81

lars.grell@skenejarn.se

Niklas Wendt

Innesäljare

0320-195 43

niklas.wendt@skenejarn.se

Peter Jönsson

Utesäljare

0320-195 42

peter.jonsson@skenejarn.se

Sebastian Sävner

Utesäljare

0320-195 63

sebastian.savner@skenejarn.se

Industri & Personligt skydd

Fredrik Gradén

Utesäljare

0340-48 38 86

fredrik.graden@skenejarn.se

Jennifer Hultin

Innesäljare

0320-195 02

jennifer.hultin@skenejarn.se

Lars Mylläri

Utesäljare

0325-58 54 01

lars.myllari@skenejarn.se

Lars-Göran Magnusson

Innesäljare

0320-195 49

lars-goran.magnusson@skenejarn.se

Mattias Andersson

Utesäljare

0320-195 36

mattias.andersson@skenejarn.se

Patrik Frostebring

Utesäljare

0320-195 16

patrik.frostebring@skenejarn.se

Peter Karlsson

Innesäljare

0320-195 64

peter.karlsson@skenejarn.se

Rolf Svedjeborn

Innesäljare

0320-195 48

rolf.svedjeborn@skenejarn.se

Butik Skene

Calle Gustafsson

Butikschef i Skene

0320-195 12

calle.gustafsson@skenejarn.se

Alicia Nordström

Butikssäljare

0320-195 30

alicia.nordstrom@skenejarn.se

Christoffer Heurlin

Butiksäljare

0320-195 08

christoffer.heurlin@skenejarn.se

Filip Österberg

Butikssäljare

0320-77 26 08

filip.osterberg@skenejarn.se

Kaj-Ove Ivarsson

Butikssäljare

0320-195 93

kaj-ove.ivarsson@skenejarn.se

Krister Landgren

Butikssäljare

0320-195 57

krister.landgren@skenejarn.se

Lisa Ingversen

Butikssäljare

0320-77 26 11

lisa.ingversen@skenejarn.se

Magnus Filipsson

Butikssäljare

0320-195 18

magnus.filipsson@skenejarn.se

Maria Wenström

Butikssäljare

0320-77 26 13

maria.wenstrom@skenejarn.se

Mattias Gustavsson

Butikssäljare

0320-195 66

mattias.gustavsson@skenejarn.se

Sanna Johnsson

Butikssäljare

0320-195 24

sanna.johnsson@skenejarn.se

Helena Persson

Butikssäljare

0320-195 88

helena.persson@skenejarn.se

Butik Borås

Thimmy Wangfeldt

Butikschef i Borås, Kind & Varberg

0320-195 29

thimmy.wangfeldt@skenejarn.se

Johan Wallmyr

Butikssäljare

033-29 03 39

johan.wallmyr@skenejarn.se

Henrik Jörlid

Butikssäljare

010-205 17 25

henrik.jorlid@skenejarn.se

Butik Svenljunga & Tranemo

Ann Bergqvist

Butikssäljare

033-290334

ann.bergqvist@skenejarn.se

Linda Gotthardsson

Butikssäljare

0325-14 55 60

linda.gotthardsson@skenejarn.se

Patrik Andreasson

Butikssäljare

0325-14 55 63

patrik.andreasson@skenejarn.se

Vicky Pavlis

Butikssäljare

0325-14 55 64

vicky.pavlis@skenejarn.se

Butik Varberg

Sofia Bävermark

Butikssäljare

0340-48 38 84

sofia.bavermark@skenejarn.se

Mikael Herbertsson

Butikssäljare

0340-48 38 89

mikael.herbertsson@skenejarn.se

Benny Karlsson

Butikssäljare

0320-195 52

benny.karlsson@skenejarn.se

Varuförsörjning

Maja Hallengärd

Varuförsörjningschef

0320-77 26 10

maja.hallengard@skenejarn.se

Tomas Erlandsson

Teamledare

0320-195 83

tomas.erlandsson@skenejarn.se

Claes Uhlman

Lagerarbetare

info@skenejarn.se

Sara Rehn

Lagerarbetare

sara.rehn@skenejarn.se

Ingela Larsson

Lagerarbetare

tryckeri@skenejarn.se

Magnus Johansson

Lagerarbetare

info@skenejarn.se

Marie Hoff

Lagerarbetare

marie.hoff@skenejarn.se

Mikael Helm

Lagerarbetare

info@skenejarn.se

Henrik Persson

Lagerarbetare

henrik.persson@skenejarn.se

Mattias Lundin

Butikssäljare/Lagerarbetare

mattias.lundin@skenejarn.se

Simon Dahlén

Butikssäljare/Lagerarbetare

simon.dahlen@skenejarn.se

Marcus Ingelsbo

Turbilschaufför

marcus.ingelsbo@skenejarn.se

Joakim Bjurling

Vaktmästare

info@skenejarn.se

Verkstad

Rikard Turesson

Teamledare Verkstad & Servicetekniker

033-29 03 35

rikard.turesson@skenejarn.se

Abdullah Ergul

Servicetekniker

abdullah.ergul@skenejarn.se

Carl-Anders Andersson

Servicetekniker

carl-anders.andersson@skenejarn.se

Jonas Johansson

Servicetekniker

jonas.johansson@skenejarn.se

Peder Kling

Servicetekniker

peder.kling@skenejarn.se